Informacje o zasobach

Według stanu na dzień 28 maja 2020r. w Składnicy Akt EMIKS Lublin przechowywane są akta 725 przedsiębiorstw zlikwidowanych lub upadłych. Archiwum nasze jest jednym z największych archiwów w Polsce pod względem wielkości przechowywanych zasobów. Jednocześnie informujemy że przechowujemy również dokumenty Firm istniejących – bliższe informacje w zakładce “outsourcing”. W celu wyszukania przedsiębiorstwa należy użyć kombinacji klawiszy Ctr+F i w polu dialogowym wpisać całą lub część nazwy przedsiębiorstwa ewentualnie nazwę miejscowości, w której przedsiębiorstwo działało.

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem informujemy, że EMIKS jest Administratorem danych osobowych podmiotów zlikwidowanych i upadłych, których aktualny wykaz znajduje się na stronie internetowej www.emiks.pl.

Jednocześnie informujemy, iż od 25 maja 2018 r. możliwość uzyskania dokumentów do celów emerytalno-rentowych lub innych związanych ze stosunkiem pracy jest możliwa tylko i wyłącznie:

  • poprzez złożenie zamówienia na dokumenty osobiście w Archiwum EMIKS, ul.Mełgiewska 152 w dniach od poniedziałku do czwartku w godzinach 9-13
  • przesłanie zamówienia listem – wzór podania znajduje się na stronie internetowej www.emiks.pl i tutaj lub tutaj; wypełnione podanie należy przesłać na adres EMIKS Archiwum, ul.Mełgiewska 152, 20-234 Lublin

Nie będzie możliwe realizowanie zamówień złożonych w postaci mailowej i/lub telefonicznej/faksowej.

O wysokości opłaty za wydanie dokumentów zostaną Państwo poinformowani przez EMIKS drogą listowną lub telefonicznie.

L.p. Nazwa podmiotu gospodarczego
1 “Agro Far” Chełm
2 “Agro Far” Ełk
3 “Agro Far” Godzikowice
4 “Agro Far” Hurtownia Farmaceutyczna Lublin
5 “Agro Far” Łaszczów
6 “Agro Far” Market  Kraśnik
7 “Agro Far” Poniatowa
8 “Agro Far” Sklep Puław
9 “AGRO-SYSTEM” Rzeszów
10 “AGRO-SYSTEM” Warszawa
11 AREK Sp. z o.o. w Dachnowie
12 “ARKONEX” Spółka z o.o. Lublin
13 Brad HR SERVICES Sp. z o.o.
14 “CALANDA POLSKA” Sp. z o.o.  Warszawa
15 “DELPOL” Spółka z o.o. Zamość
16 DMK Dariusz Kmieć w Biłgoraju
17 “DYSTRYBUTOR” Spółka z o.o. Warszawa
18 ECRIS Polska Sp. z o.o. w Lublinie
19 “EMA HURT” Spółka z o.o. w Radomiu
20 “EMA” Spółka z o.o. w Radomiu Radom, Młodzianowska 94
21 “FORTA” Spółka z o.o. w Lublinie
22 “GALWANPRO” Usługi Galwaniczne Spółka z o.o. 26-670 Pionki, ul. Zakładowa 7
23 “INTERPEGRO” S.A. w Lublinie Lublin, T. Zana 38c
24 “JAR” Spółka z o.o. Dachnów
25 “KRUGDAS” Spółka z o.o. w Chełmie 22-100 Chełm, I Armii WP 16
26 LIMBEX Sp. z o.o. w Lublinie
27 “LUBIFARB” Poliuretany Polskie S.A. w Lublinie
28 “MULTIPIPE System” Spółka z o.o. w Lublinie
29 “Piekarz” PW sc J.Misztal, J.Ciechacz, E.Wójcik Lublin
30 “PRO-ARGO” S.A. w Kunowie Kunów
31 “SAT AUTO-TRANS” Spółka z o.o. Lublin
32 “SAVERGLASS Polska” Spółka z o.o. Warszawa
33 “SIMATRA” Spółka z o.o. Szydłowiec
34 “SKT” Spółka Cywilna w Lublinie Lublin, Dziewanny 13/52
35 “SM CARS” Polsko Niemieckie Przedsiębiorstwo Handlowe Spółka z o.o. w Lublinie
36 “SMOLKOS” Spółka z o.o. w Lublinie Lublin, Wojciechowska 7
37 “SPOŁEM” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Biłgoraju 23-400 Biłgoraj, 3-go Maja 21
38 “TULIPAN” Spółka z o.o. Turka
39 “WALMEB” Spółka z o.o. Dachnów
40 “Za lasami” Spółdzielnia Socjalna Lubowidz
41 „Dobry Smak” Sp. z o.o. Warszawa
42 „RADOŚĆ” Sklep Sportowy Jadwisin
43 „Świat Sportu” Sklep SportowyA.Pieniak Jadwisin
44 3T Sp. z o.o. w Lublinie
45 4 FRAME Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa
46 4 Frame Spolka z o.o. Warszawa
47 4LOOK Technika Okienna Spółka z o.o. Białystok
48 A1 Spółka z o.o. Lublin
49 A2 A.Elczewski Sklep Sportowy Warszawa
50 Abramowicz Budownictwo Spółka z o.o. w upadłości likwidacyjnej Lublin
51 ACP POLSKA Spółka z o.o Warszawa
52 ACTIVE M.Luba Sklep Sportowy Warszawa
53 Ad SERWER-MEDIA SA  Warszawa
54 ADC – ART Design Collection Spółka z o.o. Lublin
55 Adilia Sp. z o.o. Warszawa
56 ADO-MED. Kliniki Sp. z o.o. Lublin
57 AE Sklep Sportowy Warszawa
58 AE TREND MODE Sp. z o.o. JOINT VENTURE Lublin
59 AE TREND MODE Spółka z o.o. Lublin
60 Agencja ACCENT Spółka z o.o. Warszawa
61 Agencja Spedycyjno-Handlowa “HANSPED” Chełm
62 AGRA Spółka z o.o. Jarosław
63 AGRO CORN Sp. z o.o. Gdańsk
64 AGRO FAR MARKET Spółka z o.o. Kraśnik
65 AGROWIN Spólka z o.o.  Zamość
66 AiP s.j. Andrzej Świstowski i Piotr Wilczewski Biłgoraj
67 AIR Dispatch Spółka z o.o. Warszawa
68 AJP Logistic Sp. z o.o. Kobylany
69 AKX Spółka z o.o. Warszawa
70 ALD VACUUM Technologies Polska Spółka z o.o. Warszawa
71 ALEXANDER Field Cigarette Polcompany Ltd Warszawa
72 ALKOHOLE FG Lublin
73 ALLTECH Mirosław Aleksandrowicz Warszawa
74 ALMIX s.c. Systemy Alarmowe Lublin
75 ALMIX Spółka z o.o. Lublin
76 ALTRAD Baliauw Sp. z o.o. Warszawa
77 American Sport Sklep Sportowy Jadwisin
78 AMPW Sklep Sportowy Jadwisin
79 AMTEK POLAND Spółka z o.o. Grudziądz
80 AN Holding Sp. z o.o. Warszawa
81 ANDO Spółka z o.o. Chełm
82 ANIN-BUD Sp. z o.o. Warszawa
83 Antałek Ewaryst Leśniewicz Sp.j. w Piasecznie
84 AP SPORT Sklep Sportowy Jadwisin
85 APT Austrian Power Trading Polska Spółka z o.o. Warszawa
86 Apteka G.Kosut-Chmielwska, H.Polkowska s.j. Lublin
87 AREA 51 Sp. z o.o. Lublin
88 AREL A.Elczewski Sklep Sportowy Warszawa
89 ARES TRADING S.A. Warszawa
90 ARTWEGER Spółka z o.o. Łódź
91 AUGUSTO Anna Basara-Mirecka Drelów
92 AUTOMOBILKLUB POLSKI Spółka z o.o. Warszawa
93 AUTOREGENERACJA Spółka z o.o. Lublin
94 Autoryzowany Serwis Panasonic/Technics : TELESERWICE Lublin
95 Autostrada Mazowsze SA Warszawa
96 BALMOR Usługi Ogólnobudowlane Warszawa
97 Baltics Polska 1 Spółka z o.o. Warszawa
98 Baltics Polska 2 Spółka z o.o. Warszawa
99 Baltics Polska 3 Spółka z o.o. Warszawa
100 Bank Spółdzielczy Niedźwiada
101 Bank Spółdzielczy Zakrzew
102 Bar Restauracyjny “BOLEK” sc Cafe Bar FONDUE Warszawa
103 Baxter Mannufacturing Sp. z o.o. Lublin
104 BB BRICK Spółka z o.o. Warszawa
105 BB Sp. z o.o. Skierniewice
106 BELAR II Spółka z o.o. Lublin
107 BENQ Mobile Holding BV Warszawa
108 Best Metal Sp. z o.o. Lublin
109 Beton Towarowy Bydgoszcz Spółka z o.o. Bydgoszcz
110 Beton Towarowy Kalisz Spółka z o.o. Kalisz
111 Beton Towarowy Kędzierzyn Spółka z o.o. Kędzierzyn Koźle
112 Beton Towarowy POMORZE Spółka z o.o. Opole
113 Beton Towarowy Włocławek Spółka z o.o. Włocławek
114 BIASPOL Spółka z o.o. Warszawa
115 BIG M Firma Handlowa Biała Podlaska
116 BIG SPORT Sklep Sportowy Warszawa
117 BIMED Maria Bielecka Wola Skromowska
118 Biopartners Polska Sp. z o.o. Macierzysz
119 BISMET Spółka z o.o. Starachowice
120 Biuro Usług Ubezpieczeniowych DUEL s.c. Warszawa
121 Black Cherry Sp. z o.o. Warszawa
122 BMS Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lublin
123 Bookland.net Sp. z o.o. w Warszawie
124 BOYLE Sp. z o.o. Warszawa
125 Bridgestone Capital Management SA  Warszawa
126 BRIKPOL Spółka z o.o.  Bogdanka
127 BT Bielsko Biała Spółka z o.o. Bielsko Biała
128 BT Brzeg Spółka z o.o. Brzeg
129 BT CEM-PYŁ Gdańsk Spółka z o.o. Gdańsk
130 BT Częstochowa Spółka z o.o. Częstochowa
131 BT Katowice Spółka z o.o.  Katowice
132 BT Kraków Spółka z o.o.  Kraków
133 BT Łódź Spółka z o.o.  Łódź
134 BT Nowy Targ Spółka z o.o. Nowy Targ
135 BT Szczecin Spółka z o.o. Szczecin
136 BT Warszawa Spółka z o.o. Warszawa
137 BT WAWA Spółka z o.o. Warszawa
138 BUDO-KOMPEX Przedsiębiorstwo Budowlane Stanisław Ludian Lublin
139 BUDO-TRANS Spółka z o.o. Lublin
140 Budowlana Spółdzielnia Pracy “ATOM”  Radom
141 Budowlana Spółdzielnia Pracy “FUNDAMENT”  Radom
142 Budowlana Spółdzielnia Pracy Remontow-Konserwacyjna “PIONIER”  Radom
143 Budowlana Spółdzielnia Pracy Remontowo-Konserwacyjna “RENOMA” Radom
144 Budowlana Spółdzielnia Pracy Remontowo-Konserwacyjna Bocznic i Magazynów Radom
145 Budowlano Montażowa Spółdzielnia Pracy Chełm
146 Budowlano-Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Pracy w Parczewie
147 BULS PRESS POLAND Spółka z o.o.  Warszawa
148 BULS PRESS Spółka z o.o. Warszawa
149 Business Center Services Sp. z o.o. Warszawa
150 Capital Polska Spółka z o.o. Warszawa
151 Centrum Doradztwa i Ekspertyz Gospodarczych SGH Spółka z o.o. Warszawa
152 Centrum Prasowe PANORAMA Sp. z o.o.  Lublin
153 Centrum Usług Medycznych Spółka z o.o. Lublin
154 Centrum Usługowo-Handlowe TIM-STAL Spółka z o.o. Zamość
155 CEPROBUD Spółka z o.o. Ciechanów
156 CGS Aktywa Spółka z o.o.  Warszawa
157 CGS BETON POLSKA Spółka z o.o. Opole
158 Chełmskie Zakłady Meblarskie Spółdzielnia Pracy Chełm
159 Chemakop Sp. z o.o. Warszawa
160 CHP CONSULTING Sp. z o.o. w likwidacji w Warszawie
161 Collegium Humanitatis Świdnica
162 Computer Service Support Centrum Spółka z o.o. Łódź
163 Computer Service Support Centrum Spółka z o.o. Toruń
164 COMPUTER SERVICE Support Centrum Spółka z o.o. Wrocław
165 Computer Service Support Lublin Spółka z o.o. Lublin
166 COMPUTER SERVICE Support Wielkopolska Spółka z o.o. Poznań
167 Computer Services Support PODKARPACIE Sp. z o.o. 35-510 Rzeszów, Ślusarczyka 4
168 COOKIES FACTORY Sp. z o.o. w Parczewie
169 Corporate Management Consultants Spółka z o.o. 00-828 Warszawa, Al. Jana Pawła II 15
170 COSMOSPORT Sklep Sportowy Jadwisin
171 CREATIVE Labs Przedstawicielstwo Spółka z o.o. Warszawa
172 CREATIVE Labs Spółka z o.o. Warszawa
173 CTB s.c. w Warszawie
174 CV-Online Polska Sp. z o.o. Warszawa
175 DAEWOO Elektro-Comonents Pruszków
176 DARANT PHU Spółka Jawna  Dariusz Piwowarski&Antoni Gąsior Lublin
177 DEMI Production Spółka z o.o. Łuszczów II
178 DIPOL ALFA w Warszawie Oddział Lublin, Warszawa, Nowogrodzka 56
179 DISPOMED SA  Lublin
180 DOBROLIN Spółka z o.o. w Lublinie
181 Dom Inwestycyjny Banku Współpracy Europejskiej w Warszawie
182 DRAW SA  Piotrków Trybunalski
183 Drewno Ogrodowe Gardenholz Sp. z o.o. Warszawa
184 DROMBUD Sp. z o.o. w Zamościu
185 Drukarnia “PEKTOR” w Lublinie
186 DU Transport Spółka z o.o. Lublin
187 Dyadic International w Warszawie
188 ECOMASA Spółka z o.o. w Machnowie Starym
189 ECONOSTO Polska Spółka z o.o. w Lublinie 20-028 Lublin, Al. Racławickie 2a
190 EFEKT Olech i Wspólnicy Sp. j. Lublin
191 EHT Polska Sp. z o.o. Gdynia
192 Ekokogeneracja SA Warszawa
193 EKO-PLAST Spółka z o.o. Ruda Huta
194 EKO-REK Organizacja Odzysku Spółka Akcyjna Brzeźnica
195 EKSIM S.A. w Chełmie 22-100 Chełm, Poległych 3
196 EKSPERT Spółka z o.o.  Puchaczów Bogdanka
197 ELEKTROMAX Trybek, Otwinowski s.j. Włoszczowa
198 ELEKTRON Sp. z o.o. w Chmielowie
199 ELPEN Sp. z o.o. Warszawa
200 ENERCO – S Spółka z o.o. Stąporków
201 ENERCO – ZREMB Stąporków
202 ENERCO SA  Warszawa
203 ENERGOGAZ Spółka z o.o. Chełm
204 EPCOT Spółka z o.o. Warszawa
205 EPIC Sp. z o.o. Warszawa
206 EquinoxMedia Sp. z o.o. Warszawa
207 ERA Spółka z o.o. Świdnik k.Lublina
208 ERSA Tadeusz Depczyński 38-200 Jasło, Dworcowa 6
209 Esence System Sp. z o.o. w Warszawie
210 EUREKA Spółka z o.o. Stasin k/Lublina
211 EURO-BAR Spółka z o.o. 22-174 Brzeźno, Wólka Okopska 18
212 EUROCOR Polska Sp. z o.o. w Warszawie
213 EURO-DASTA Spółka z o.o w Lublinie
214 EURO-DASTA Spółka z o.o. w Warszawie 03-814 Warszawa, Groszowicka 2
215 EURODECOR Produkcja i Zbyt Spółka z o.o. Lublin
216 EURO-FINANZ SERVICE Sp. z o.o. Warszawa
217 EUROPE Interchange NV Spółka z o.o. w Warszawie
218 EUROPOWER Sp. z o.o. Poznań
219 EUROTRANSPORT Spółka z o.o. Lublin
220 EXBUD-5 Spółka z o.o. Lublin
221 EZON Spółka z o.o.  Lublin
222 Fabryka Aparatury i Urządzeń Komunalnych Stąporków
223 Fabryka Maszyn Rolniczych “LECHIA” Spółka z o.o. 21-013 Puchaczów, ul. Lubelska 59
224 Fabryka Tworzyw Sztucznych MPJ  21-100 Lubartów, Kolejowa 3
225 FENIKS Sp. z o.o. Warszawa
226 Firma Doradczo Księgowa TRAWENA PLAN Sp. z o.o. Trawniki
227 Firma Handlowa “ORBITA” w Chełmie
228 Firma Handlowa BUMI w Parczewie
229 Firma Handlowo Usługowa ELMAR s.c.  Chełm
230 FLIPSY Sp. z o.o. Parysów
231 FPHU Marysin Marian Burek Marysin
232 Freytag-Budpol Spółka z o.o. Warszawa
233 FRIGO Mobili Sp. z o.o. w Warszawie
234 Frima Handlowa TRAWENA Sp. z o.o. Michałów Reginów
235 FRUCTO-MAJ Spółka z o.o. Milejów
236 FUH Metal Forms Konik Nowy
237 Fundacja “ORATOR” Warszawa
238 Fundacja “Pro Musica Camerata” Warszawa
239 Fundacja „Przyjaciele Szkoły” Warszawa
240 Fundacja na Rzecz Rozwoju Gazownictwa Warszawa
241 Fundacja Rozwoju Wolontariatu Lublin
242 Fundacja Zielona Planeta Warszawa
243 Funkwert IT Polska Sp. z o.o. Warszawa
244 GALA – BUD Spółka z o.o. Lublin
245 GAMEWIN Sp. z o.o. w Warszawie
246 Gandy Digital Spółka z o.o. w Warszawie
247 GASTROPOL Spółka z o.o. Lublin
248 GAZBUD Spółka z o.o. 22-100 Chełm, ul. Lubelska 17
249 GEOMAX Sp. z o.o. Opole Lubelskie
250 GERLA Sp. z o.o. SK Lublin
251 GHK Polska Sp. z o.o. Warszawa
252 GIZEH DISPFORM Spółka z o.o. Łaskarzew
253 Glazura Królewska A.Grabowski Hrubieszów
254 GLOBAL MB Sp. z o.o. Chełm
255 Gloria Alkohole S.A  Lublin
256 GLORIA Spółka z o.o. Lublin
257 Gminna Spółdzielnia “SCh” w Adamowie
258 Gminna Spółdzielnia “SCh” w Głusku Lublin, Głuska 14
259 Gminna Spółdzielnia “SCh” w Tarnawatce
260 Gminna Spółdzielnia “SCh” w Turobinie Turobin, Piłsudskiego 44
261 Gminna Spółdzielnia “SCh” w Zakrzewie
262 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska “SCh” Wola Uhruska, Spokojna 1
263 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska 27-515 Tarłów, Sandomierska 1
264 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Jabłonna
265 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Józefowie
266 Gminna Spółdzielnia SCh Lipsko
267 Gminna Spółdzielnia SCh w Gorzkowie 22-415 Gorzków, Partyzantów 1
268 Gminna Spółdzielnia SCh w Krzczonowie 23-110 Krzczonów, Żeromskiego 6
269 Gminna Spółdzielnia SCh w Piaskach Piaski k.Lublina
270 Gminna Spółdzielnia SCh w Solcu n/Wisłą w Solcu
271 Gminna Spółdzielnia SCh w Szczebrzeszynie
272 Gminna Spółdzielnia SCh w Werbkowicach Werbkowice, Piłsudskiego 37
273 Gminna Spółdzielnia SCh Wierzbica
274 Gminna Spółdzielnia SCh Zamość
275 GORAN Spółka z o.o. Lublin
276 GÓRABET Spółka z o.o. Opole
277 GRADA M.Luba, A.Elczewski Warszawa
278 Handlowa Spółdzielnia Pracy 22-600 Tomaszów Lubelski, Rolnicza 19
279 HARDWOOD SAWMILL Sp. z o.o. Zawadówka
280 HERMES S.C. w Lublinie
281 HERMES Spółka z o.o w Lublinie 20-469 Lublin, Budowlana 36
282 Hodowla Buraka Cukrowego Lublin
283 Hodowla Buraka Cukrowego Warszawa
284 HORTITECH Solutions Spółka z o.o. Puławy
285 HUMAN Company Sp. z o.o. Warszawa
286 Hurtownia Artykułów Spożywczych “POLSER 2” s.c. w Warszawie
287 Hurtownia Wod-Kan-Co Sp. z o.o. 20-150 Lublin, Bursaki 6
288 Hurtownia Wyrobów Hutniczych Stal-Hurt s.c. Warszawa
289 Hurtownia Zaopatrzenia Rzemiosła Osób Fizycznych i Prawnych Lublin
290 Huta Ostrowiec S.A. Ostrowiec Świętokrzyski
291 Hyperica Natura Ostrów Lubelski
292 IDP Sklep Sportowy Jadwisin
293 IM SPORT Sklep Sportowy Warszawa
294 Innowacja Technologia Produkcja & Kaiser Flugzengbau Sp. z o.o. Nowy Krępiec
295 INSIGHTGUARD PL Sp. z o.o. w Warszawie
296 INSTEL Spółka z o.o. Lublin
297 INTERBELL Spółka z o.o. w Lublinie 20-340 Lublin, Garbarska 16
298 Interbudex – Południe Sp. z o.o. Warszawa
299 Interbudex Stal-Hurt Warszawa
300 INVEST Park 17 Sp. z o.o.   Warszawa
301 IRBUD OPITZ IRENEUSZ 22-100 Chełm, ul. Kochanowskiego 42
302 IT PROJECTS Manufakture Sp. z o.o. Lublin
303 ITSS Information Technology Solutions and Services Europe Sp. z o.o. Warszawa
304 JACQUELINE RIU POLSKA  Sp. z o.o. Warszawa
305 Jarel Sp. z o. o.  Warszawa
306 JAVART Spółka z o.o. Warszawa
307 JAVENA Spółka z o.o. w Lublinie 20-211 Lublin, Gospodarcza 44B
308 JAVEO Sp. z o.o. Warszawa
309 JOGOMLEK w Lublinie Lublin, Pancerniaków 8
310 JOREN Spółka z o.o. Lublin
311 JOT IN Spółka z o.o. Warszawa
312 JUMI Spółka z o.o. Ryczywół k/Kozienic
313 K&K Gontarz, Trzeciak Lublin
314 K.I.R. s.c. w Warszawie
315 Kamover 1Quota Sp.z o.o. Warszawa
316 KANA s.c. Warszawa
317 KENTRADE Spółka z o.o. Warszawa
318 Komunalne Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane w Kraśniku Kraśnik, Kolejowa 6
319 KONTRAKT WN Sp. z o.o. Warszawa
320 KORD + SERWIS Sp. z o.o.
321 KORONA Polska Sp. z o.o. Warszawa
322 Kółko Rolnicze Żurawniki
323 Kredyt Inkaso Sp. z o.o. Spółki Komandytowej Zamość
324 KROPEX Spółka z o.o. w Dorohusku
325 KSP Real Estate Investment Management Sp. z o.o. Warszawa
326 KV Projekty Inzynieryjne i Archiektoniczne Sp. z o.o. w Warszawie
327 LAMPOGAS AGROGAS Sp. z o.o. Wólka Nieliska
328 LANEX SA  Lublin
329 Laser Insurance Polska Sp. z o.o. w Warszawie
330 LEDPOL BIS Sp. z o.o. Lublin
331 LED (LUMOTECH) Transformator Poland Sp. z o.o. w Lublinie
332 LIEBERT SPEDITION Spółka z o.o. Sękocin Nowy
333 Liffey Sp. z o.o. Warszawa
334 Logistyka Grupy TRAWENA – LGT Cezary Kucharski Trawniki
335 Lothar Bohm Sp. z o.o. Warszawa
336 LPL Projects + Logistics Polska Spółka z o.o. Warszawa
337 Lubelskie Centrum Leasigowe Spółka z o.o.  Lublin
338 Lubelskie Centrum Marketingu Lublin
339 Lubelskie Huty Szkła Huta Szkła “NADBUŻANKA” Wola Uhruska
340 Lubelskie Huty Szkła Lubartów, Lubelska 36b
341 Lubelskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego “PRZEMYSŁÓWKA” SA Lublin
342 Lubelskie Towarzystwo Leasingowe S.A. w Lublinie
343 Ludwig Gortz Spółka z o.o. Warszawa
344 MAGIC Sport Sklep Sportowy Warszawa
345 MAJOR Agencja Reklamowa Jerzy Słotwiński Lublin
346 MAKROFLEX L.S. S.A. Lublin
347 MARATON Sklep Sportowy Jadwisin
348 MARBAT IMM Polskie Przedstawicielstwo Handlowe w Warszawie Warszawa
349 MARBAT IMM w Warszawie Warszawa
350 MARBAT.IMM Spółka z o.o. w Warszawie 01-694 Warszawa, Oksywska 17
351 MARINA D OR Polska Sp. z o.o. w Warszawie
352 MARVITA SA  Warszawa
353 MASTERCOLOR Sp. z o.o. Warszawa
354 MATTEL Polska Spółka z o.o. Warszawa
355 MAX Sport Sklep Sportowy Stoczek
356 MAZO A.Pieniak Sklep Sportowy Jadwisin
357 Mazowiecki8e Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Łomiankach
358 MB Partners Poland Sp. z o.o. Warszawa
359 MECHANIKA Spółka z o.o. w Zwoleniu  26-700 Zwoleń, Perzyny 116/118
360 MEDAP Polska Spółka z o.o.  Warszawa
361 Media Personel Sp. z o.o. Warszawa
362 MEDICAT METIM Spółka z o.o. Warszawa
363 MELLERIST Piotr Sikorski Lublin
364 METALGRUP Sp. z o.o. w Zawierciu
365 METOBO ACTIVE SA Warszawa
366 METOBO Sp. z o.o. Sklep Sportowy Warszawa
367 Miastoprojekt Lublin Sp. z o.o. w Lublinie
368 Micro-Star Netherlands Holding BV Sp. z o.o. Przedstawicielstwo w Polsce Warszawa
369 Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Warszawa SA w Warszawie
370 Międzywojewódzka Handlowa Spółdzielnia Pracy  22-400 Zamość, Źródlana 16
371 MK MEBEL M.Pietrasiewicz, K.Baryła s.j. Biłgoraj
372 MOBILE Entertainment Europe Sp. z o.o. w Warszawie
373 MONTEX OKNA Spółka z o.o. Lublin
374 Mostostal Chełm SA  22-100 Chełm
375 Moto Bank Spółka z o.o. Warszawa
376 MOVARES Polska Splka z o.o. Warszawa
377 MS SPORT Sklep Sportowy Jadwisin
378 MULTI SPORT Sklep Sportowy Jadwisin
379 MULTI-SYSTEM Poland Sp. z o.o. Warszawa
380 MUREX Spółka z o.o. Warszawa
381 Nadbużańskie Zakłady Przemysłu Skórzanego “Polesie” Włodawa
382 Nasza Kuchnia “HADES” Lublin
383 NAVIA s.c. Ewa Napiórkowska, Jakub Napiórkowski Lublin
384 Nexto sp. z o.o. w likwidacji Warszawa
385 NORITSU Poland Spółka z o.o. Warszawa
386 Northem Sun Sp. z o.o. Warszawa
387 NXP Semiconductors Poland Sp. z o.o. w Warszawie
388 NZOZ DENTAL Art. Lublin
389 Odzieżowa Spółdzielnia Pracy “PRZEŁOM” w Lublinie Lublin, Wojciechowska 9
390 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Janów Lubelski
391 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Komarów
392 OLD PUB sc E.Lasota J.Luterek Lublin
393 ONE PROPERTY Sp. z o.o. Sp. k.  DACCAR Sp. z o.o. Warszawa
394 ONE’S Sklep Sportowy Jadwisin
395 OPENMEDIA SP. z o.o. Sandomierz
396 OPTOTECS Spółka z o.o. Warszawa
397 ORESA VENTURES Sp. z o.o. Warszawa
398 ORTUS Grzegorz Najda Warszawa
399 OSK Sp. z o.o. w Zamościu 22-400 Zamość, Peowiaków 90b
400 Otwarta Spółka Akcyjna ” Bielorusskij Bank Ropzwitija i Rekonstrukcji  “Bielinwestbank” Przedstawicielstwo w Polsce Warszawa
401 Otwarta Spółka Akcyjna “AOB Bielarusbank” Przedstawicielstwo w Polsce Warszawa
402 P.P.H. EDAPON Spółka z o.o. Poniatowa
403 P.P.H.U. DAMAR-TECH Starachowice
404 P.P.U.H. “TOMMAX” Tomasz Żytnicki 26-500 Szydłowiec, ul. Kielecka 9
405 P.P.H.U. “WOFAM” Wolski Wojciech w Biłgoraju
406 P.W. MONT-BUD Spółka z o.o. Lublin
407 PALLEX Spółka z o.o. Kraśnik
408 PBU KPRB SA Puławy
409 PDN Polska Sp. z o.o. w likwidacji Warszawa
410 PENDIENTE Warszawa
411 PERCEPCJA Sp. z o.o. w Lublinie
412 PETIT Spółka z o.o. w Lublinie
413 PETRO PRIM Spółka z o.o. 22-100 Chełm
414 PETROOKTAN Spółka z o.o. Lublin
415 PHARMATREES Spółka z o.o. Warszawa
416 PHP “OGNIES” Spółka z o.o. Lublin
417 PHSR AGROMA Sp. z o.o. w Lublinie
418 PHU “ZF Meble” Spółka z o.o. w Zamościu
419 PHU HEMO Sp.j. Zielonka
420 PKZ Pakulski Trawniki
421 Plasure Planet Sp. z o.o. Warszawa
422 PLC POLAND 20 Sp. z o.o. Warszawa
423 PLC POLAND 34 Sp. z o.o. Warszawa
424 PLC POLAND Sp. z o.o. Warszawa
425 POLMED Spółka z o.o. Marynin
426 POLOKNO Spółka z o.o. w Lublinie Lublin, Inżynierska 5
427 POLSER Spółka z o.o. w Warszawie Warszawa, Arkuszowa 130
428 Polski Związek Głuchych “ZAMET” Sp. z o.o. Rzeszów
429 Polski Związek Głuchych “ZAMET” Sp. z o.o. Warszawa
430 Polskie Elektrownie Gazowe Spółka z o.o. Warszawa
431 Powiatowe Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane w Kraśniku  Kraśnik, Kolejowa 6
432 PP KPRB Spółka z o.o. Puławy
433 PPH “BONUS” w Lublinie Lublin
434 PPH “CHATA” w Żabiej Woli
435 PPH Meblomax s.c. Łabunie k/Zamościa
436 PPH REKIN Radymno
437 PPHU “AGRO-PORT” S.J. w Lublinie Lublin, Kiepury 13/3
438 PPHU AREK w Dachnowie
439 PPHU “GRACJA” w Hrubieszowie 22-600 Hrubieszów, Narutowicza 27
440 PPHU “MAT” Andrzej Miazga Biłgoraj
441 PPHU “Meble Tapicerowane” s.c. Dachnów
442 PPHU “SYGOCKI” Marek Sygocki
443 PPHU Al-Met s.c. Bogusław Garbol, Rafał Walczak Świdnik
444 PPHU J.Łakuta “MET-KOL” 21-040 Świdnik
445 PPHU KIRK Prodimex Sp. z o.o. Warszawa
446 PPU “UNIBLOK” Spółka z o.o. w Lublinie Lublin, Dr. Męczenników Majdanka
447 PPUH “STAMAR” 20-442 Lublin, ul. Morsztynów 4
448 PPW “Agro Far” w Stróży k/Kraśnika 23-206 Stróża k/Kraśnika
449 Pracownicza Fundacja Socjalna w Świdniku 21-040 Świdnik, Al. Lotników Polskich 1
450 PRBI WODBUD Sp. z o.o. Warszawa
451 PRESSMART Sp. z o.o. Warszawa
452 PROFIT Dystrybucja w Parczewie
453 PROKONSUMENT Sp. z o.o. Warszawa
454 PROMER Sp. z o.o. Tomaszów Lubelski
455 Przedsiębiorstwo “BUDGOR” SA  Lublin
456 Przedsiębiorstwo “TECHNOKOR” Spółka z o.o. w Warszawie
457 Przedsiębiorstwo AKROL Spółka z o.o. Chełm
458 Przedsiębiorstwo ARMEX Sp. z o.o. w Lublinie
459 Przedsiębiorstwo Budgor Parkiety Sp. z o.o. Lublin
460 Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe “ALLFIX” Oddział Lublin
461 Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe “ALLFIX” Oddział Rzeszów
462 Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe “ALLFIX” Oddział Warszawa
463 Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Spółdzielnia “ZIB” Biała Podlaska
464 Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe “MAX-BUD” sc Ostrowiec Świętokrzyski
465 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Lublin
466 Przedsiębiorstwo Budownictwa Kolejowego i Inżynieryjnego “INFRAKOL” s.c. Jaworze
467 Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego”Mazowiecki Mosty” Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki
468 Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego  22-600 Hrubieszów, Kolejowa 18
469 Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego w Lublinie
470 Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego “PATE” Spółka z o.o. w Lublinie
471 Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego i Konserwacji Zabytków ARCUS” w Lublinie
472 Przedsiębiorstwo Budowy Maszyn i Konstrukcji 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
473 Przedsiębiorstwo Chemiczne “Odczynniki” spółka z o.o. Lublin
474 Przedsiębiorstwo Dziewiarsko Włókiennicze “PRIMA” 23-400 Biłgoraj, Zamojska 30
475 Przedsiębiorstwo Eksport.-Import. “KRES-GAL” Spółka z o.o. w Lubyczy Królewskiej
476 Przedsiębiorstwo Gastronomiczno Handlowe KONSUMY Oddział w Lublinie
477 Przedsiębiorstwo Handlowe “RABIS-MARKET” Radom
478 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe DELTA Biała Podlaska
479 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe “DOMAR” Lublin
480 Przedsiębiorstwo Handlu i Usług Technicznych “FO-MAX 2” Daleszyce
481 Przedsiębiorstwo Inwestycji i Budownictwa “INSOP” Spółka z o.o. w Radomiu
482 Przedsiębiorstwo Inżynierii Wodnej “MELBUD” SA Zamość
483 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane „Inż.-Wod-Bud” Lublin
484 Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Usług CENTROBUD Warszawa
485 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Biała Podlaska
486 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Puławy
487 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Hrubieszowie
488 Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodnictwa i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim
489 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe “REKIN” Brzeźnica
490 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo-Usługowe TBB w Radomiu
491 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe LIGNADOM S. z o.o.  Łuków
492 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Hadlowe “EKOBUD” Spółka z o.o. Lublin
493 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe “Rapid” Sp. z o. o. Biała Podlaska
494 Przedsiębiorstwo Produkycjno Handlowe “STOLTUR” S.A. w Turce
495 Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe MIASTOPROJEKT Lublin Spółka z o.o. Lublin
496 Przedsiębiorstwo Przetwórczo- Handlowe REMET Sp. z o.o. w likwidacji w Warszawie
497 Przedsiębiorstwo RADBUD Spółka z o.o. Puławy
498 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o. Chełm
499 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o. Stalowa Wola
500 Przedsiębiorstwo Robót Energet.-Inżynierskich “ENERGO-INŻ” Sp. z o.o. Warszawa
501 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno-Montażowych PRIM Spółka z o.o. Tomaszów Lub.
502 Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych “EXPOL” Lublin
503 Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych “TRAIN” Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim
504 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe EKSIM Chełm
505 Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne “JANKOPOL” Sp. z o.o. Celestynów
506 Przedsiębiorstwo Wdrożeń Technicznych w Lublinie Lublin, Cisowska 11
507 Przedsiębiorstwo Wielobranożowe w Lublinie
508 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “METALBUD” Spółka z o.o. w Karsach k.Ożarowa
509 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “VALBOT SERWIS” w Lublinie
510 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “VALBOT” Spółka z o.o. w Lublinie
511 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ALFA s.c. Puławy
512 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ALFA Spółka z o.o. Puławy
513 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EKOM Sp. z o.o. Lublin
514 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MONT-BUD Lublinie
515 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PARTNER Spółka zo.o. Lublin
516 Przedsiębiorstwo Wytwórczo-Usługowe “BUDINSTAL-VICIS” Spółka z o.o. w Lublinie
517 Przedsiębiorstwo Zagraniczne ALLFIX Oddział w Lublinie
518 Przedsiębiorstwo Zagraniczne AMEPOL Spółka z o.o. Warszawa
519 Przedsiębiorstwo Zagraniczne AMEPOL Warszawa
520 PS POLSKA Spółka z o.o. Warszawa
521 PSR POLAND Sp. z o.o. Warszawa
522 PT “JUNIOR” Sp. z o.o. Lublin
523 PTH GEMAR spółka jawna G.Gęca, D.Mełgieś, T.Radomski Niedrzwica Duża
524 PTW A.Elczewski Sklep Sportowy Warszawa
525 Publiczni Spółka z o.o. Warszawa
526 PUP „TECHNIKA” Zbigniew Michałek Łukowa
527 PUP JANKOPOL Sp. z o.o. Celestynów
528 PW “ASBUD” Spółka z o.o. Lublin
529 PW DUSAMEX w Lublinie 20-103 Lublin, Wesoła 14
530 PW EKO- DREW Spółka z o.o. Parczew
531 PW Leszek eksport – import Świdnik k.Lublina
532 PW Lublin Sp. z o.o w Lublinie
533 PZH KO-BO Sp. j. Nowy Konik
534 Quanto Spółka z o.o. w likwidacji w Warszawie
535 Radomska Budowlano-Remontowa Spółdzielnia Pracy “DOMONT” w Radomiu
536 Rejonowa Spółdzielnia Ogrodnicza Błonie k/Warszawy
537 Rejonowa Spółdzielnia Ogrodniczo Pszczelarska “OGRODNIK” Puławy
538 Rejonowa Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska w Zamościu
539 Rekin Spółka z o.o. Radymno
540 REMAK ENERGO w Warszawie
541 RESTA S.A. Garbów
542 REXPOL Spółka z o.o. Płock
543 RH HARD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Warszawie  Międzynarodowa 68
544 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna  w Chotyłowie
545 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna – Wygoda II w Wisznicach Wisznice, Kościelna 37
546 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Osowa
547 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Żeszczynce Sosnówka
548 Roztoczańska Spółdzielnia Mleczarska w Łaszczowie Łaszczów
549 RPC TEDECO-GIZEH Polska Spółka z o.o. Warszawa
550 SAMBET Spółka z o.o. Warszawa
551 Sandbay Investments Sp. z.o.o. w likwidacji w Warszawie
552 SANITECH Krystyna Krulikowska Puławy
553 SARMATA Sp. z o.o. Warszawa
554 Scala Polska Spółka zo.o. Warszawa
555 SCANCEM POLSKA Spółka z o.o. Gdynia
556 Scandinavian House Sp. z o.o. Warszawa
557 SCRAP STH and HOOGAR Spółka z o.o. Warszawa
558 SDC Spółka z o.o. Lublin
559 Serafin i Wspólnicy JAMPOL II s.j. Zamość
560 SIBERIC Polska Spółka z o.o. Warszawa
561 Siemens VAI MT Spółka z o.o. Kraków
562 SIGMA SPORT Sklep Sportowy Jadwisin
563 SIMATRA – FINANCE & SERVICES Spółka z o.o. Zakład w Stąporkowie
564 Sinclair Knight Merz Sp. z o.o. Warszawa
565 Siteco Lighting Poland Sp. z o.o. w likwidacji Warszawa
566 Sklep Sportowy A.Pisowacka, A.Elczewski
567 Sklep Sportowy Arkadiusz Elczewski Warszawa
568 Sklep Sportowy Pieniak Andrzej Jadwisin
569 Sklep Sportowy Skowroń Piotr Warszawa
570 Sklep Sportowy Trzcińska Monika Stoczek
571 SKT Spółka z o.o. 20-209 Lublin, ul. Mełgiewska 2
572 Skup Akumulatorów SCT Sp. z o.o. Warszawa
573 Słoneczna Rezydencja Sp. z o.o. Warszawa
574 SOMARCO Tomasz Sońta 26-600 Radom, ul. Sucha 2/8
575 SPARROW 4 Sp. z o.o. w Krakowie
576 SPB POLSKA Spółka z o.o. Warszawa
577 SPEKTRUM Spółka z o.o. Warszawa
578 SPF Polska Sp. z o.o. w Warszawie
579 SPITZNAS Logistyka Sp. z o.o. Lublin
580 SPLOT Spółka z o.o. w Biłgoraju 23-400 Biłgoraj, Krzeszowska 61
581 Społem PSS Biała Podlaska
582 Społem Spółdzielnia Handlowo Usługowa Warszawa
583 Spółdzielcze Przedsiębiorstwo Produkcji Prefabrykatów i Robót Instalacyjnych w Radomiu
584 Spółdzielczy Zakład Usługowy Kółek Rolniczych Telatyn
585 Spółdzielnia Handlowo Transportowa w Tomaszowie Lubelskim
586 Spółdzielnia Handlowo-Usługowa “OGRÓD” w Zamościu 22-400 Zamość, Błonie 4
587 Spółdzielnia Inwalidów “Promień” Biłgoraj
588 Spółdzielnia Inwalidów “Rozwój” 22-400 Zamość, Okrzei 32
589 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Górki
590 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Krynice
591 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Milejów
592 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Adamowie
593 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Żółkiewka
594 Spółdzielnia Mieszkaniowa “Koziołek” Lublin
595 Spółdzielnia Mieszkaniowa “Północ” Lublin
596 Spółdzielnia Ogrodnicza Błonie k/Warszawy
597 Spółdzielnia Pracy “NOWOŚĆ” w Parczewie
598 Spółdzielnia Pracy “PROMET” w Lublinie Lublin, Rapackiego
599 Spółdzielnia Pracy Budowlano Montażowa w Ciepielowie
600 Spółdzielnia Pracy Dziewiarsko Włókienniczej im. M. Fornalskiej w Świdniku
601 Spółdzielnia Pracy Metalowców “Biłmet” Biłgoraj
602 Spółdzielnia Pracy Napraw Samochodowych w Puławach Puławy, Dęblińska 39
603 Spółdzielnia Pracy OGRÓD Zamość
604 Spółdzielnia Pracy Remontowo Budowlana “REMBUD” w Tomaszowie Lubelskim
605 Spółdzielnia Pracy Sprzętu Medycznego “SPOINA” Lublin
606 Spółdzielnia Pracy Usług Szklarskich “Pyroflex” Warszawa
607 Spółdzielnia Rolniczo Handlowa Opole Lubelskie
608 Spółdzielnia Rolniczo Handlowa w Adamowie
609 Spółdzielnia Rzemieślnicza “LIPSKO”
610 Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa w Bełżycach
611 Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Tomaszowie Lubelskim
612 Spółdzielnia Usług Inwestycyjnych w Zamościu 22-400 Zamość, Orzeszkowej 28
613 Spółdzielnia Usług Rolniczych w Firleju 21-136 Firlej
614 Spółdzielnia Usług Rolniczych w Kolczynie 24-340 Kolczyn
615 Spółdzielnia Usługowo Wytwórcza w Ciepielowie Ciepielów
616 Spółka Wodno Ściekowa Trawniki
617 STA – Odlewnie Tarnowskie Góry
618 Stal-Hurt Andrzej Grabowski Warszawa
619 STARION Poland Spółka z o.o. Lublin
620 STAWEXIM Budownictwo Eksport-Import Lublin
621 STB w Warszawie Warszawa
622 Stowarzyszenie “SMIRNOFF CLUB” Warszawa
623 Stowarzyszenie Automobilklub Stołeczny MOTO-AUTO-KLUB “MAK” Warszawa
624 Stowarzyszenie Kirowców Transportu Osobowego “TAXI PLUS” Warszawa
625 Stowarzyszenie “Pomoc dla Sierot” Zamość
626 STUDENT SERWIS Lublin Lublin
627 Studio Protetyczne Lublin
628 SUNLAB Spółka z o.o. Lublin
629 Sweet Harmony Sp. z o.o. w Warszawie
630 SZOT MOTOR Spółka z o.o. Piaski
631 Świętokrzyska Fabryka Maszyn Rolniczych w Kunowie Kunów
632 Tadeuswz Sagryń Spółka z o.o. Lublin
633 TCI Spółka z o.o. w Warszawie
634 Techma-Robot Sp. z o.o. Biała Podlaska
635 TECNO Polonia Spółka z o.o. Warszawa
636 TECOM Sp.J, Technika Grzewcza i Sanitarna, W. Pastuszak i T. Szewczak Zamość
637 TDE DERVICES Polska Warszawa
638 TEDEX OIL Spółka z o.o. 20-022 Lublin, ul. Okopowa 5
639 The Cocepts Sp. z o.o. Warszawa
640 TMP Sp. z o.o. w Warszawie
641 Towarzystwo Handlowo Usługowe “BONER” w Lublinie 20-863 Lublin, Żywiecka 9
642 TRAVEL Sport Sklep Sportowy Stoczek
643 TRAWENA SA Trawniki
644 TRAWENA SPORT Sp. z o.o. Michałów Reginów
645 TWIN-EPIDEIXIS Verlag Spółka z o.o. Lublin
646 UNEX Sp. z o.o. w Lublinie
647 UNIPOL Spółka z o.o. w Lublinie
648 US Steel Poland Spółka z o.o. Warszawa
649 Usługi Przemysłowe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa
650 Usługowa Spółdzielnia Pracy w Chełmie 22-100 Chełm, Sienkiewicza 21
651 VENTA Sklep Sportowy Warszawa
652 VICTORIA SA  Biała Podlaska
653 VIGOR S.A. w Lublinie Lublin
654 Viking Ltd Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim
655 VIVA TV Productions Sp. z o.o. Warszawa
656 Volkswagen Bildunginstitut GmbH w Polsce Warszawa
657 Volkswagen Bildunginstitut Oddział w Polkowicach
658 WALTER RAU Polska Sp. z o.o. w Warszawie
659 WARBO SA Puchaczów
660 WB Staffing Sp. z o.o. Warszawa
661 WGE Development Sp. z o.o. Warszawa
662 WGE Sp. z o.o. Warszawa
663 Wiesław Załuski PHU CORSO Świdnik
664 WIGOR-TRANS Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki
665 Wisłopol Sp. z o.o. 23-400 Opole Lubelskie
666 Włókiennicza Spółdzielnia Pracy w Końskowoli Końskowola, Kurowska 71
667 Włókienniczo-Odzieżowa Spółdzielnia Pracy “WZÓR” w Zamościu 22-400 Zamość, Lipska 40
668 Wojewódzka Spółdzielnia Bud. Wiejskiego w Radomiu Zakład Rejonowy wCiepielowie
669 Wojewódzki Związek Spółdzielni Mieszkaniowych w Zamościu
670 Wojewódzki Związek Spółdzielni Mleczarskich Zamość
671 Wojewódzki Związek Spółdzielni Ogrodniczo-Pszczelarskich w Zamościu
672 Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe Lublin
673 WorldWide School Spółka z o.o. Warszawa
674 WP CZUR-POL Spółka zo.o.  Lublin
675 WPHU WOFAM w Biłgoraju
676 WWW.WOD-KAN-GAZ Sp. z o.o. w Lublinie
677 Wydawnictwo Centrum Prasowe SPC Lublin Górna 4
678 Wydawnictwo Książkowe Twój Styl Warszawa
679 Wytw. Silników Wysokopr. ANDORIA MOT Sp. z o.o. w      Andrychowie Zakład Samoch.w Lublinie
680 Wytw. Silników Wysokopr. ANDORIA S.A. w Andrychowie Zakład Prod. Samoch. w Lublinie
681 Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Ostrowiec Świętokrzyski
682 Wytwórnia Urządzeń Komunalnych “WUKO” Stąporków
683 WZGS Zakład Remontowo-Budowlany w Parczewie
684 XCONCEPT Sp. z o.o. Warszawa
685 Zakład Aparatury Laboratoryjnej i Medycznej “ZALMED” S-nia Pracy Warszawa
686 Zakład Budowy Maszyn “ZREMB” Stąporków
687 Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Szczebrzeszynie
688 Zakład Energetyki Cieplnej w Lipsku Lipsko, Przemysłowa 20
689 Zakład Inwestycji i Budownictwa WZGS “SCH” w Tomaszowie Lubelskim
690 Zakład Młynarski GT Zimniccy Lublin
691 Zakład Naprawy Maszyn Pralniczych “ZAMPRA” Stąporków
692 Zakład Obrotu Materiałami i Odpadami ZOMIS Sp. z o.o. Warszawa
693 Zakład Produkcyjno Handlowy PAKMAT Sitaniec k. Zamościa
694 Zakład Projektowo-Inwestycyjny w Zamościu Zamość
695 Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Sp. z o.o. Nieledew
696 Zakład Remontowo Montażowy Przemysłu Mleczarskiego 20-350 Lublin, Związkowa 10
697 Zakład Remontowo-Budowlano-Remontowy “REM” Spółka Jawna w Karsach k.Ożarowa
698 Zakład Remontowo-Budowlany Grzegorz Czerniewicz Łuków
699 Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Spółka z o.o. w Zawadówce
700 Zakład Walcowni Spółka z oo Ostrowiec Świętokrzyski
701 Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego w Zamościu
702 Zakłady Drzewne Zawadówka Spółka z o.o. Biała Podlaska
703 Zakłady Meblarskie “MEBLOTAP” SA  Chełm
704 Zakłady Przemysłu Drzewnego “PATE” 20-235 Lublin, Ceramiczna 6
705 Zakłady Przemysłu Drzewnego LIGNADOM 22-470 Zwierzyniec, Kolejowa 45
706 Zakłady Przemysłu Drzewnego LIGNADOM Lublin
707 Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego “MEWA” w Biłgoraju
708 Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego TRAWENA SA Farbiarnia Łódź Zakład Trawniki
709 Zakłady Przemysłu Spożywczego CRH SMAKOL w Parczewie
710 Zakłady Przemysłu Terenowego “BITRA” w Biłgoraju
711 Zakłady Przemysłu Tytoniowego SA w Lublinie
712 Zakłady Przermysłu Dziewiarskiego TRAWENA Zakład Produkcyjny Trawniki
713 ZAMFOOD Spółka z o.o. w Zamościu
714 Zamojska Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska w Zamościu
715 Zamojska Spółka Elektroenergetyczna Zamość
716 Zamojskie Fabryki Mebli S.A. w Zamościu 22-400 Zamość, Kilińskiego 85
717 Zamojskie Pracownie Konserwacji Zabytków “Rehabit” Spółka z o.o. w Zamościu
718 ZARTMET spółka jawna A.Ziemiński, J.Ziemińska w Zamościu
719 ZB WSK Świdnik “ŚWIDBUD” Świdnik
720 Zenithmedia Sp. z o.o. Warszawa
721 ZO Kuźnia i Resorownia Ostrowiec Świętokrzyski
722 ZOMAR SA w Chełmie
723 ZPHU FOREST Wiesław Chmiel w Biłgoraju
724 ZPM “BELG POL” w Lublinie
725 ZRM Lublin